sobota, 5 stycznia 2013

Nowy Rok !

Hi!
Jak spędziliście Sylwestra? Zrobiliście podsumowanie minionego roku? Spisaliście listę postanowień na nowy rok, które będziecie konsekwentnie realizować? My taką mamy ! Teraz nie pozostaje nic innego jak odhaczać dokonane rzeczy.

My Sylwestra spędziłyśmy na domówce u przyjaciół. Co roku obiecujemy sobie, że następny sylwester będzie w górach, a co roku to samo - zabawa w domu. Jednak tym razem trochę różnił się od pozostałych, bo obowiązywało przebranie.
Ja wybrałam sobie Kotkę. Czarne body z koroną połączyłam z lateksowymi legginsami. Do tego oczywiście najwyższe szpilki jakie mam w posiadaniu. No i oczywiście obowiązkowym atrybutem były uszy kota.
Karolina natomiast miała na sobie czarną, klasyczną sukienkę, oraz maskę zasłaniającą oczy.
Na stole królowało to co każdy od Siebie zrobił: sałatki, ciasta, ciasteczka, chipsy, paluszki, na ciepło pałeczki z kurczaka. Myślę, że połowa skończyła z pełnymi brzuchami, bo jedzenie znikało :D

Wybaczcie, że nie ma zdjęć jak jesteśmy całe, ale nie nadawały się do upublicznienia :)         Justyna
Uszy Kota - sklep z kostiumami na Garbarach
Body - pożyczone no name
Legginsy - Atmosphere
Bransoletka - Mohito
ButyDeezee

Karolina
Sukienka - H&M
Maska - empik
Naszyjnik - H&M
Butyallegro

W Nowym Roku życzymy Wam dużo szczęścia, zrealizowania własnych postanowień, osiągnięcia zamierzonych celi. Niech 2013 nie okaże się pechowym, ale dużo lepszym niż miniony. Przede wszystkim myślcie o sobie,  samorealizujcie się, walczcie o każde marzenie! Nie odkładajcie nic na później, bo jak nie teraz to kiedy? Nigdy nie wiadomo co może nas w życiu spotkać, żyjcie dniem, łapcie chwilę tak jakby to była ostatnia w waszym życiu. ŻYJCIE NA 100% !!

Justyna i Karolina 

2 komentarze:

  1. obie przeslicznie wygladalyscie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne stroje ;)
    A ja czekam na jakiś wpis z przepisami ^^

    OdpowiedzUsuń